X
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
172 بازديد

دریافت کد رهگیری

چگونه به یک مشاور املاک اعتماد کنیم؟؟

چگونه به یک مشاور املاک اعتماد کنیم؟؟

اکثر افراد تصور ساده ای از شغل مشاور املاک دارند  و فکر میکنند که هر کسی می تواند حداقل با اجاره یک دفتر کوچک ، به عنوان مشاورین املاک فعالیت کنند و با انعقاد قراردادهای میلیونی و میلیاردی در چند دقیقه سود کلانی به جیب بزنند!!

اما این فقط یک روی سکه است ؛ این تصورالبته نادرست است و این طرز فکر در افراد معمولا به دلیل عدم آگاهی از وظایف املاکی به وجود می آیند.

دریافت کد رهگیری

مشاور املاک 

نه تنها شغل ساده ای نیست بلکه بسیار پیچیده و پر از مسئولیت است که اگر افراد بدون سنجیدن جوانب امر وارد این شغل شوند، ممکن است برایشان مشکلات زیادی به وجود آید. در حال حاضر نیز بخش مهمی از پرونده های کلاهبرداری در حوزه مسکن معلول عملکرد غیر اصولی مشاوران املاک است و در برخی موارد حتی برخی از املاکی ها خود به عنوان کلاهبردار عمل میکنند . بنابراین اگر قصد دارید معامله ملکی انجام دهید قبل از هر چیزی باید یک مشاور املاک خوب پیدا کنید و از معتبر بودن آن مطمئن شوید.

#مشاورین_املاک #مسکن_121 #مسکن #املاک #فروش #رهن_اجاره #بدانیم #مشاور #تهران #تهرانپارس #مشاور_املاک

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

دی ان ان