اجاره‌ی-روزانه-آپارتمان-مبله-در-تهرانپارس
اجاره‌ی-روزانه-آپارتمان-مبله-در-تهرانپارس

اجاره‌ی روزانه آپارتمان مبله در تهرانپارس 1399

اجاره‌ی روزانه آپارتمان مبله در تهرانپارس

تهران یک کلانشهر است و طبیعی است که روزانه افراد زیادی از سراسر کشور و حتی کشورهای همسایه، به پایتخت سفر کنند. افرادی که شاید مهمان یک روزه‌ی این شهر باشند و برای راحتی خود ترجیح می‌دهند در یک منطقه‌ی خوب مثل تهرانپارس،اجاره‌ی روزانه آپارتمان مبله در تهرانپارس را تجربه کنند

_مسافران

اجاره روزانه آپارتمان در هر شهر می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد.اکثر اوقات مسافرانی که هزینه‌ی اجاره خانه به صورت روزانه برایشان به صرفه‌تر از هتل است اقدام به اجاره ی آپارتمان میکنند. چرا که در هتل باید برای هر نفر مبلغی جداگانه پرداخت کرد اما اگر آپارتمانی مبله را اجاره کنند هزینه کمتری را باید بپردازند.

 

اجاره‌ی-روزانه-آپارتمان-مبله-در-تهرانپارس34

به صرفه تر بودن هزینه ی اجاره آپارتمان می تواند یکی از دلایلی باشد که افراد ترجیح می‌دهند به جای اسکان در هتل مسافرخانه یا جاهای دیگر آپارتمان مبله را به صورت روزانه اجاره کنند.

به همراه نداشتن مدارک

 در این میان، گاهی وقت‌ها افرادی که مدارک ازدواج مانند شناسنامه ی اعضای خانواده خود را به همراه ندارند نیز ترجیح می‌دهند اقامت در آپارتمان به صورت یک روزه را انتخاب کنند. البته باید توجه داشت که اجاره روزانه منزل مبله بدون مدارک شناسایی نیز در بیشتر وقت‌ها امکان پذیر نمیباشد. در صورتی که مسافران مدارکشان را به همراه ندارد می‌توانند از پلیس درخواست صدور برگه موقتی کنند.

قرارهای کاری

بعضی از افراد نیز برای قرارهای کاری، تجاری، جلسات مهم و دورهمی‌های دوستانه ترجیح می‌دهند آپارتمان‌مبله را به صورت روزانه اجاره کنند. البته این نکته را نیز در نظر بگیرید که اکثر اوقات افرادی که آپارتمان را به صورت مبله اجاره می‌دهند اجازه برگزاری مراسم جشن را نمی‌دهند. توجه داشته باشید که بعضی از آپارتمان های مبله که اجاره داده می‌شود از قوانین جداگانه ای نیز پیروی میکنند، به طور مثال در برخی موارد همراه داشتن حیوانات خانگی نیز جزء ممنوعیت هاست.

یک پیشنهاد دوستانه

ما برای شما یک پیشنهاد دوستانه داریم. حواستان باشد هر زمانی، هرجایی که قصد اجاره آپارتمان ‌مبله دارید، فرقی نمیکند تهرانپارس یا هر مکانی دیگر، قبل از اینکه منزل را بازدید کنید هیچ مدرکی تحویل ندهید و هیچ واریزی انجام ندهید. این حق شماست که ابتدا جاییکه قرار است در آن سکونت کنید را ببینید و بعد برای اجاره ی آن تصمیم بگیرید.

قوانین اجاره روزانه‌ی آپارتمان مبله در تهرانپارس چیست؟

اجاره‌ی روزانه آپارتمان مبله در تهرانپارس  قوانین خاص خودش را دارد.

چند نمونه از این قوانین:

 ۱_زمان تحویل واحدها ساعت ۲ بعد از ظهر و تخلیه واحدها ساعت ۱۲ ظهر می باشد. در صورتی که در تخلیه کردن و تحویل دادن واحد تاخیر داشته باشید هزینه ی یک روز برای شما محاسبه می گردد.

۳_ تمدید کردن مدت اجاره آپارتمان روزانه باید با هماهنگی قبلی صورت بگیرد و در صورت عدم رزرو آپارتمان برای روزهای آینده، تمدید قرارداد امکان پذیر است.

ویژگی‌های اجاره‌ی روزانه آپارتمان  مبله در تهرانپارس

اجاره روزانه آپارتمان  در تهرانپارس ویژگی‌هایی دارد که چند نمونه از آن را با هم بررسی میکنیم.

۱_ شما می توانید در همان محله مورد نظرتان که نزدیک به محل کار یا محل ملاقات شماست  اقدام به اجاره روزانه اپارتمان در تهرانپارس کنیدا تا برای رفت و آمد با مشکلات ترافیکی روبرو نشوید

۲_لازم نیست که هر نفر مبلغ جداگانه بپردازید. شما یک خانه را اجاره کرده اید که می توانید با تمام کسانی که می‌خواهید، همسر و فرزندان، دوستان و آشنایان در آنجا ساکن شوید و معمولا تعداد نفرات مدنظر نیست.

۳_ شما هیچ گونه مسولیتی بابت پرداخت هزینه‌ های ساختمان مانند کمیسیون، شارژ و هزینه‌های قبوض ندارید. فقط مبلغی را برای اجاره روزانه باید پرداخت ‌کنید‌.

قیمت اجاره‌‌ی آپارتمان مبله در تهرانپارس به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت ها در آپارتمان مبله به عوامل مختلفی بستگی دارد، عواملی مانند مدت زمان اجاره، متراژ واحد، منطقه ی که انتخاب کردید و امکاناتی که آن واحد دارد.

چرا  اجاره اپارتمان مبله در تهرانپارس؟

اجاره‌ی-روزانه-آپارتمان-مبله-در-تهرانپارس2

_به دلیل موقعیت خوب جغرافیایی

یک نگاه کوچک به نقشه کافی است تا بتوانید از موقعیت جغرافیایی تهرانپارس آگاهی پیدا کنید. تهرانپارس در شمال شرقی تهران و در منطقه ۴ شهرداری واقع شده است. همچنین از محله‌های قدیمی و با اصالت تهران به حساب می‌آید.همچنین آب و هوای خوبی دارد که تحت تاثیر عواملی مثل، نزدیکی به پارک های جنگلی مانند منطقه سرخه‌حصار، پارک ‌ملی ‌خجیر و جنگل‌های ‌لویزان است.

تهرانپارس به علت وجود یک خیابان اصلی به دو منطقه تهرانپارس‌غربی و تهرانپارس‌شرقی تقسیم می‌شود.

 بخش بزرگی از شمال شرق تهران به نام تهرانپارس نامگذاری شده است. محله‌ای که محبوبیت زیادی دارد. این محله چهار فلکه اصلی دارد که در امتداد خیابان تیرانداز قرار گرفته‌اند و یکی از نشانه‌های ویژه تهرانپارس همین چهار فلکه اصلی هستند.

_شهرک‌ها‌ی شناخته شده

این منطقه چند شهرک شناخته شده و مهم دارد که برای سکونت مناسب میباشد.

  • شهرک امید
  • شهرک پارس

شهرک فرهنگیان

اجاره‌ی-روزانه-آپارتمان-مبله-در-تهرانپارس

_ بزرگراه‌های رسالت، زین‌الدین و باقری نیز از این منطقه عبور می‌کند که راههای دسترسی خوبی برای ساکنین به شمار میرود.

۴_خیابان‌های وسیعی مانند دماوند و فرجام نیز در این منطقه وجود دارد.

۵_دسترسی ساده به ایستگاه مترو و BRT که یکی از وسایل نقلیه‌ی پرطرفدار است.

6-بافت شهری که بیشتر خانه‌ها و آپارتمان‌ها نو ساز، به روز و شیک هستند‌.

7.مهم‌‌تر از همه وجود مرکز خرید‌های متعدد و بزرگ و فروشگاه‌های زنجیره‌ای.

 مرکز خرید‌های مهم و بزرگ تهرانپارس عبارتند از:

_مجتمع تجاری سپید

_فروشگاه زنجیره ای رفاه

_مجتمع تجاری‌و‌اداری پارسیان

_ مجتمع تجاری شاپرک

_مجتمع

اجاره‌ی-روزانه-آپارتمان-مبل-در-تهرانپارس1