تهران پارس

املاک تهران پارس

املاک تهران پارس 

همواره خرید خانه یکی از کارهایی است که افراد با دقت زیادی به آن توجه میکنند و همچنین این کار جزو معضلات و دغدغه های افراد به حساب می آید تا بتوانند خانه مورد نظر خود را با توجه به ایده آل ها و تصورات خود و همچنین با قیمت مناسب تهیه کنند. املاک تهران پارس قصد دارد در این مقاله با ویژگی های مهم برای خانه و معرفی خود به شما مشتریان عزیز کمک کند تا بتنوانید با خیال آسوده بهترین تصمیم را بگیرید.


یکی از اتفاق هایی که بسیار مشاهده آن هستیم این است که برخی از املاک ها هزینه های مربوط به کمسیون را کمسیون املاک است که این هزینه برای املاک ها متغیر و گاهی هم افراد مجبورند هزینه زیادی صرف کمسیون کنند اما املاک تهران پارس همواره تلاش کرده است که با هزینه مناسب موجب رضایت مشتری شود.

بهترین املاک تهرانپارس کدام است.

املاک تهران پارس 

ویژگی هایی که برای خرید خانه باید به آن توجه کنید !!!

نمای ساختمان:
اولین چیزی است که به چشم یک خریدار میخورد و باید نمای دلخواه خود را با توجه به این که دوام خوبی داشته باشد خریداری کنید چرا که بعدا مجبور میشوید که هزینه برای درست کردن خرابی ها بپردازید. هم چنین سنگ های به کار رفته باید با کیفیت باشد چرا که در برابر سرما و گرما باید دوام و مقاوت خوبی دااشته باشد و همچنین در شهر های بزرگ مثل تهران که آلودگی زیاد است و باران های اسیدی وجود دارد موجب خوردگی این سنگ ها نشود.

آسانسور:
یکی از ئکته های مهم در انتخاب خانه هایی است که دارای طبقات بالای 3 میباشند اما توجه داشته باشید که در آن ساختمان توجه به سرویس کردن و چک آپ کردن آسانسور طبق برنامه انجام میشود چرا که اگر این اتفاق نیوفتد موجب مبشود در آسانسور گیر کنید !!!

نورگیر بودن :
یکی از کات مهم که همیشه افراد برای انتخاب خانه توجه میکنند نور گیر بودن خانه است و همچنین بهتر است که دارای 2 پجره باشد چرا که علاوه بر نورگیر بودن باید راهی برای تهویه هوا نیز وجود داشته باشد که املاک تهران پارس خانه هایی بای این ویژگی ها در اختیاار شما قرار میدهد و هنگام بازدید از ملک برای خرید یک بار در ظهر و یک بار در غروب از خانه بازدید کنید تا نورگیری آن را به خوبی تماشا کنید.

طراحی درست و دقیق و رعایت نکات ایمنی :
که این کات شامل لوله ها فاضلاب و انشعابات گازی و همچنین عایق های رطوبتی و همچنین سیستم حریق ساختمان چون که اتفاق هایی به صورت نا خواسته در ساختمان ایجاد میشود و اگر سیستم حریق نداشته باشد موجب میشود که صدمات زیادی به ساختمان وارد شود.

یا ممکن است لوله های فاضلاب اگر جنسشان از پولیکا های مستحکم نباشد باعث نشستی میشود و باعث میشود که ساختمان رطوبت پیدا کند و موجب خرابی گچ و سایر ساختمان شود که در انتخاب خانه این نکات را مشاوران املاک تهران پارس به شما عزیزان میگویند تا انتخاب راحتی داشته باشید.

پارکینگ :
یکی از نکات مهم در انتخاب خانه است چرا که گذاشتن وسیله نقلیه خود در خیابان خطرناک است و باید از پارکینگ استفاده شود از نکته های مهم در انتخاب خانه ای است که پارکینگ به درستی طراحی شود چرا که اگر به این گونه نباشد برای جا به جایی ماشین ها باید مزاحم هماسیه ها شد تا بتوانید ماشین خود را داخل یا خارج کنید.

گاهی بعضی از ساختمان ها پارکینگ های رو بازی دارند که این پارکینگ ها توصیه نمیشود چرا که پارکینگ مسقف به دلیل حفظ خودروی شما از آفتاب، باران یا برف ارجحیت دارد و باعث خرابی ماشین شما نمیشود.

عرض راه‌پله‌ها :

جهت جابه‌جایی وسایل و اسباب‌کشی اهمیت زیادی دارد. در اکثر ساختمان‌ها، اجازه نمی‌دهند که وسایلتان را با آسانسور جابه‌جا کنید و اگر عرض راه پله ها کم باشد به مشکل میخورید و گاهی مجبور میشوید که هزینه مجدد کنید و وسایل داخل خانه خود را تغییر دهید.

دسترسی آسان به امکانات :
یکی از دیگر نکات مهم این است که دسترسی آسان به مغازه ها و وسایل نقلیه از جمله مترو و اتوبوس داشته باشد چرا که اگر خانه شما دور از امکانات رفاهی باشد ( و البته امکان دسترسی به امکانات رفاهی برای همه اهمیت دارد).مجبور هستید که برای هر خرید ساده‌ای سوار ماشین شوید یا مسافت زیادی را بپیمایید که هم از نظر اقتصادی به صرفه نیست و همچنین موجب میشود در دراز مدت شما خسته شوید و حتی قصد به تعویض خانه خود داشته باشید.

محله تهرانپارس را بیشتر بشناسید

املاک تهران پارس 

توجه داشته باشید !!!

نکات بسیاری برای خرید خانه وجود دارد که حتما باید با املاک های حرفه ای مثل املاک تهران پارس مشورت کنید. جستجوی مداوم و طولانی برای پیدا کردن ملک مورد نظر می‌تواند بسیار طاقت فرسا و خسته کننده باشد و گاهی زمان بسیار زیادی باید برای خرید خاه بگذارید و در آخر از انتخاب خود راضی نباشید و گاهی ممکن است که شما تحت تاثیر مشاوران املاک قرار بگیرید و نتوانید خانه دلخواه خود را انتخاب کنید.

اما تیم حرفه ای املاک تهران پارس همواره تلاش کرده است که خانه های بسیار خوب و خانه هایی که ویزگی های مناسب چه از لحاظ ساختاری و چه از لحاظ ایمنی با در نظر گرفتن این که نمای زیبا و مقاوم داشته باشد در اختیار شما قرار بدهد تا بتوانید با خیال راخت خانه مورد نظر خود را خریداری کنیداما باز هم باید بارها خانه ای که میخواهید بخرید را بازدید کنید و در ساعت های مختلف به برسی خانه بپردازید تا بتوانید همه جنبه ها را در نظر بگیرید.