رهن واحد در تهرانپارس
51732458 - mortgage loading and property document concept for real estate

با مزایای رهن واحد در تهرانپارس آشنا شوید

آیا تهرانپارس برای رهن خانه و زندگی مناسب است؟
آیا تهرانپارس محله شلوغی است و باید ساعت‌ها در ترافیک آن ماند؟
تهرانپارس چه امکانات رفاهی دارد؟
بافت محله تهرانپارس چگونه است؟
آیا رفت و آمد به محله تهرانپارس کار آسانی است؟
تمامی این سوالات در ذهن افرادی که تصمیم به خرید یا رهن واحد در تهرانپارس دارند، رژه می‌رود. اگر شما هم تصمیم دارید خانه‌ای را در این محله متناسب با نیاز و بودجه‌ای که دارید رهن کنید، بهتر است ادامه این مطلب را از دست ندهید؛ تا ضمن آشنایی با تمامی مزایایی که رهن خانه در تهرانپارس دارد، پاسخ تمامی این سوالات را بگیرید.


مزایای رهن واحد در تهرانپارس


شاید اگر از مردم بپرسید که بهترین و محبوب‌ترین محله شرق تهران کدام محله است؟، اکثر آن‌ها در جواب به این سوال به محله تهرانپارس اشاره کنند؛ چراکه این محله به دلیل برخوردار بودن از خانه‌های قدیمی‌ساز و نوساز، هم انتخاب خوبی برای آن دسته از افرادی است که بودجه زیادی برای خانه‌دار شدن ندارند و هم انتخاب خوبی برای آن دسته از افرادی است که بودجه زیادی دارند و به دنبال خانه‌های لوکس می‌گردند؛ در ادامه شما را بیشتر با مزایایی که رهن واحد در تهرانپارس دارد آشنا خواهیم کرد.

زندگی در محله تهرانپارس

رهن واحد در تهرانپارس

• تهرانپارس، محبوب‌ترین محله شرق تهران


شاید گفتن این جمله که محله تهرانپارس، محبوب‌ترین محله شرق پایتخت است، برای اینکه متوجه شوید این منطقه برای رهن خانه و سکونت مناسب است کافی باشد؛ چراکه محله تهرانپارس به عنوان یکی از بزرگترین محله‌های شرق پایتخت شناخته می‌شود که در منطقه 4و 8 شهرداری تهران قرار گرفته است و از 4 فلکه اصلی برخوردار می‌باشد؛ البته فلکه‌های دوم و چهار این محله به مرور زمان به چهارراه تغییر شکل پیدا کرده‌اند. محله تهرانپارس به حدی بزرگ است که به دو بخش شرقی و غربی تقسیم شده است؛ البته تقسیم شدن این محله به دو بخش شرقی و غربی بیشتر به دلیل وجود بلوار بزرگی به نام پروین در تهرانپارس است.


• تهرانپارس شرقی، محله‌ای ساکت با ترافیک کم


اگر به دنبال رهن واحد در محله‌ای ساکت، خلوت و کم ترافیک هستید، بهترین پیشنهاد رهن واحد در تهرانپارس است، البته در تهرانپارس شرقی، نه تهرانپارس غربی؛ چراکه تهرانپارس شرقی نسبت به تهرانپارس غربی کوچک‌تر است و از امکانات رفاهی کمتری نسبت به تهرانپارس غربی برخوردار است؛ به همین دلیل تهرانپارس شرقی در مقایسه با تهرانپارس غربی خلوت‌تر است و از ترافیک کمتری هم برخوردار می‌باشد.


• تهرانپارس غربی، مجهز به امکانات رفاهی متعدد


بعضی از مردم دوست دارند که شلوغی و ترافیک یک محله را به دلیل مجهز بودن آن به امکانات رفاهی متعدد از رستوران‌های متنوع گرفته تا مراکز خرید شلوغ، به جان بخرند. تهرانپارس غربی نیز دقیقا چنین محله‌ای است که بین خیلی از مردم به دلیل برخوردار بودن از امکانات رفاهی متنوع محبوب است؛ به همین دلیل هم از تهرانپارس شرقی شلوغ‌تر است و ترافیک بیشتری دارد. اگر شما هم دوست دارید در محله‌ای زندگی کنید که پر از رستوران، مراکز خرید، مراکز آموزشی متعدد و بانک باشد، می‌توانید به سراغ رهن واحد در تهرانپارس غربی بروید.

مشاوره املاک در تهرانپارس

• بافت محله تهرانپارس، ترکیبی از خانه‌های قدیمی‌ساز و نوساز


یکی از مهم‌ترین مسائلی که مطمئنا در تصمیم‌گیری شما برای رهن واحد در تهرانپارس تاثیرگذار است، بافت این محله است. برخی از مردم که بودجه زیادی برای رهن خانه ندارند، به دنبال خانه‌های قدیمی‌ساز می‌روند؛ اما برخی دیگر که بودجه کافی برای رهن خانه دارند به دنبال خانه‌های نوساز می‌گردند؛ چه از گروه اول باشید چه از گروه دوم می‌توانید خانه مورد نظر خود را برای رهن در محله تهرانپارس پیدا کنید؛ چراکه در تهرانپارس شرقی تعداد خانه‌های قدیمی‌ساز بیشتر از خانه‌های نوساز است که مطمئنا قیمت رهن آن‌ها نیز کمتر است؛ در حالیکه در تهرانپارس غربی تعداد خانه‌های نوساز بیشتر از خانه‌های قدیمی‌ساز است که قیمت رهن آن‌ها نیز بالاست؛ با این وجود اگر بودجه زیادی برای رهن خانه ندارید می‌توانید به سراغ محله تهرانپارس شرقی بروید اما اگر بودجه کافی برای رهن خانه دارید و نوساز بودن خانه برایتان اهمیت دارید، می‌توانید به سراغ محله تهرانپارس غربی بروید.


• رفت و آمد آسان به محله تهرانپارس


خوشبختانه بزرگراه‌های متعددی محله تهرانپارس را احاطه کرده‌اند، به همین دلیل دسترسی به این محله راحت‌تر از آنچه که فکرش را می‌کنید، است؛ به گونه‌ای که بزرگراه بابایی و زین‌الدین از شمال محله تهرانپارس را احاطه کرده‌اند، بزرگراه رسالت از جنوب، خیابان سلطانی و محله اتحاد از شرق و بزرگراه باقری از غرب محله تهرانپارس را احاطه کرده‌اند. جدا از این‌ها محله تهرانپارس از امکانات حمل و نقل عمومی متعددی شامل: ایستگاه‌های مترو، تاکسی‌ها، ون و BRT برخوردار است که جابجایی و رفت و آمد در این محله را به راحت‌ترین شکل ممکن امکان‌پذیر کرده است.


قیمت رهن واحد در تهرانپارس چقدر است؟


و اما می‌رسیم به مهم‌ترین مسئله برای رهن واحد در تهرانپارس، یعنی قیمت رهن خانه در این محله. مطمئنا قبل از اینکه تصمیم بگیرید در محله تهرانپارس به دنبال خانه‌ای برای رهن کامل بگردید، این سوال برایتان به وجود می‌آید که قیمت رهن خانه در این محله چقدر است؟ همانطور که می‌دانید مدت تقریبا طولانی است که قیمت خرید خانه، رهن و اجاره آن سیر صعودی خود را طی می‌کند. قیمت رهن خانه در محله تهرانپارس نیز از این داستان مستثنی نیست و متناسب با سن بنا، متراژ، امکانات و از این نظر که در تهرانپارس شرقی قرار دارد یا غربی از 100 میلیون تومان آغاز شده و تا 1 میلیارد تومان ادامه دارد؛ با این وجود می‌توانید در محله تهرانپارس هم خانه‌ای را با بودجه نه چندان زیادی برای رهن پیدا کنید و هم خانه‌ای لوکس و نوساز با متراژ زیاد را رهن کنید.