نصب-دوربین-مداربسته-برای-منزل-1
نصب-دوربین-مداربسته-برای-منزل-1

دوربین مدار بسته برای منزل​ 2020

دوربین مدار بسته برای منزل

از گذشته‌های دور زمان پدران ما تا امروزه و در حال حاضر خانه محلی برای به دست آوردن آرامش بوده است جایی که افراد بتوانند به دور از دغدغه‌ها لحظه‌ای در آن آسوده خاطر باشد امروزه یکی از خطراتی که منزل ها را تهدید می‌کند خطر سرقت یا ورود بدون اطلاع افراد به آن است.

 به گفته کارشناسان و فعالان در این زمینه یکی از بهترین و مطمئن ترین راهکار ها برای پیگیری و خنثی کردن جرم سرقت از خانه ها استفاده از سیستم های دزدگیر آپارتمان ها و دوربین مدار بسته برای منزل است.   همچنین انواع مختلف دوربین مدار بسته به شرح زیر می باشد .

نصب دوربین مداربسته از جمله خدمات گروه سبل می باشد که توسط تیم حرفه ای انجام می شود جهت دیدن تمامی خدمات ساختمانی تیم سبل روی لینک زیر کلیک کنید. 

خدمات ملکی و ساختمانی 

دوربین مداربسته‌ی بیسیم :

درباره دوربین مدار بسته برای منزل بیسیم باید بگوییم که این دوربین ها نیازی به سیم کشی برای انتقال تصویر ندارد و نصب آنها آسان است این دوربین ها بسیار سریع و در مدت چند ساعت اجرا میشود و تخریب و سوراخکاری را دوربین مداربسته بیسیم به حداقل می رساند این دوربین ها معمولا در داخل منازل نصب می‌شود که قدرت ارسال سیگنال تصویر در فاصله ۵ توده را دارد.

دوربین‌های مداربسته‌ی دارای حافظه :

اگر می‌خواهید سیستم دوربین مدار بسته که برای منزلتان استفاده میکنید ارزان‌تر در بیاید پیشنهاد ما دوربین مداربسته دارای حافظه  با قابلیت پشتیبانی از حافظه داخلی است. دوربین های مداربسته مموری خور نیاز به دستگاه ذخیره تصاویر دوربین مداربسته ندارد.

 دوربین مداربسته برای منازل با پشتیبانی از حافظه  کارت را میتوانید به راحتی نصب کنیم و نیازی نیست که هزینه‌های اضافی بپردازید این دوربین ها بسته به مقدار حافظه جانبی که درون آنها قرار دارد مدت زمان معینی تصاویر خانه را برای خود ذخیره می کند.

 یکی از مزیت های این دوربین مدار بسته برای منزل این است که آنها را می توان به گونه‌ای تنظیم کرد که فقط در هنگام تردد افراد و وجود حرکت فیلم‌ها را ذخیره کند این کار باعث می‌شود که از پر شدن حافظه دوربین نیز جلوگیری شود .

دوربین مداربسته‌ی AHD

نسل جدید دوربین‌های مداربسته آنالوگ تکنولوژی دوربینهای ahd نام دارد.

از آثار قیمت باید بگویم که دوربینهای ای اچ دی سیستم های ارزان قیمت و مقرون به صرفه هستند این سیستم های دوربین مداربسته AHD به یک ترتیب کامل از دوربین مداربستهAHD،  دستگاه رکوردر AHD HVR یا XVR، هارد دیسک مخصوص جهت ذخیره سازی، فیش بی‌ان‌سی و پاور تغذیه دوربین مداربسته و کابل نیاز دارد.

در یک سیستم دوربین مدار بسته برای منزل AHD وظیفه‌ی ذخیره سازی و مدیریت تصویرهای دوربین نداربستع بر عهده‌ی دستگاه‌های رکورد DVR, HVR یا CVR است.

این دوربین ها به سیم کشی نیاز دارد و در مواردی که امکان سیم کشی در منزل وجود داشته باشد یا در مراحل ساخت سیم کشی ایجاد شده باشد قیمت آن بسیار به صرفه تر می شود.

دوربین مداربسته

دوربین مداربسته HDcvi و HDtvi

باید بگوییم که HDcvi و HDtviنسخه‌ی جدید و بروز شده‌ی سیستم‌های دوربین مداربسته‌ی AHD است. به منظور حفاظت و نظارت بر منزل ها خانه ها و ویلا ها مجتمع های مسکونی و آپارتمان ها از این سیستم دوربین مداربسته استفاده می شود.

 چرا که از لحاظ قیمت نیز مقرون به صرفه هستند این نوع دوربین ها علاوه بر کیفیت بالایی که دارند، امکانات نرم‌افزاری کارآمدی نیز دارند. البته پیشنهاد می کنیم که قبل از انتخاب این نوع دوربین مدار بسته برای منزل، کارشناس دیاکالا جهت مشاوره و ارائه بهتر طرح ها و نوع دوربین ها محلی که شما قصد نصب دوربین‌ها را دارید مشاهده کند.

دوربین مخفی

ددوربین مدار بسته برای منزل، خانه و آپارتمان شبکه ای.

این دوربین های مداربسته توانایی کار بر روی بستر شبکه را دارد و برای این که با سایر اجزای سیستم دوربین مداربسته از کابل شبکه در ارتباط باشد استفاده می شود این دوربین مداربسته قابلیت توسعه فوق‌العاده‌ای دارد و از نظر کیفیت تصویر نیز عالی است.

در بازار ایران در حال حاضر دوربین های مداربسته ای پی تا کیفیت ۲۶ مگاپیکسل موجود است.

درباره دوربین های مداربسته شبکه باید بگوییم که این دوربین ها می تواند یک سیستم حرفه ای و با کیفیت تصویر بی نظیر باشد

دوربین مداربسته‌ی مخفی

درباره دوربینهای مداربسته مخفی باید بگویید که طبق قانون کشور ما استفاده از این دوربین ها جرم محسوب می‌شود منزل خانه آپارتمان در یک مکان شخصی و خصوصی است اما قوانین کشور نصب دوربین مداربسته را جرم محسوب می کند و برای آن مجازات سنگینی نیز در نظر گرفته بد نیست بدانید افرادی که قصد نصب این دوربین‌ها را دارند به هدفشان جاسوسی است این دوربین ها را به صورت دوربین کوچک که به شکل وسایل خانه طراحی شده استفاده می کنند مثل ساعت رادیو و گلدان و….

دوربین مدار بسته برای منزل جهت کنترل پارکینگ

قرار دادن دوربین مداربسته برای کنترل پارکینگ ها در خانه ها به راحتی و با قرار دادن دو یا چند تا دوربین مداربسته با کیفیت امکان پذیر است اما در مورد مجتمع های مسکونی بزرگ باید بگوییم که اینجا مسئله حساس تر و دقیق تر است سیستم دوربین مداربسته برای پارکینگ مجتمع ها وظیه خواندن پلاک و ثبت دقیق آنها را نیز بر عهده دارد چرا که باید ورودی و خروجی ماشین ها به پارکینگ را ثبت کن. این نوع دوربین ها تصویر صورت افراد نیز آنالیز می شود پلاک خودرو ها برداشته می‌شود و این ها نیاز به نرم افزارهای خیلی قوی برای ذخیره اطلاعات دارد.

همچنین مطالعه کنید : هوشمند سازی آپارتمان

cctv

 نتیجه گیری : تنوع دوربین مداربسته برای منزل بالاست و این به میزان درخواست مردم و کارایی این دوربین ها برمی گردد امروز از این دوربین‌ها در مکان های زیادی استفاده می شود حتی کوچکترین مغازه ها از یک سوپری معمولی گرفته تا بزرگترین مغازه ها دوربین مداربسته دارد چراکه خیالشان از بابت امنیت مغازه شان و در واقع امنیت ملکشان راحت است اگر قصر تهیه دوربین مداربسته را دارید به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا به خوبی در مورد این نوع دوربین ها مطالعه کنید و در نهایت چیزی را انتخاب کنید که بیشترین کارایی را برای تان دارد.