رهن و اجاره ملک در تهران پارس

رهن و اجاره ملک در تهران پارس

رهن و اجاره ملک در تهران پارس از نظر دسترسی و امکانات بسیار اننتخاب مناسبی است اما شاید از نظر هزینه کمی بالا باشد ولی همانطور که گفتیم یکی از نکات مهم دسترسی به امکانات رفاهی و وسایل نقلیه است که محله تهران پارس به مترو و بی‌آرتی نیز دسترسی دارد و از نظر رفت‌وآمد با وسایل حمل‌ونقل عمومی کار ساکنان بسیار راحت است.

برای خرید آپارتمان و اجاره خانه در تهران، انتخاب محله مناسب برای زندگی بخش مهمی از فرآیند است. دسترسی محله، بافت، ساکنان، فضای سبز و امنیت محله همگی موارد مهمی هستند که باید برای انتخاب محله مناسب در نظر داشته باشیم و همسایه شمالی تهران پارس بزرگراه بابایی است که دسترسی را به سایر محلات تهران راحت کرده، علاوه بر بزرگراه بابایی، محلات قنات کوثر و کوهسار هم از شمال با تهران پارس همسایه هستند.

تهران پارس چهار فلکه دارد که فلکه اول و سوم تغییر نام داده‌اند و به ترتیب به نام‌های میدان قمر بنی‌هاشم و میدان سجادیه شناخته می‌شوند. پس از گسترش این محله، به دو قسمت تهران پارس شرقی و تهران پارس غربی تقسیم شد.

بهترین املاک تههرانپارس

رهن و اجاره ملک در تهران پارس

ویژگی های دیگر رهن و اجاره ملک در تهران پارس 

بسیاری از ساکنین شرق و حتی سایر نقاط تهران، محله تهران پارس را به عنوان محله‌ای برای خرید انتخاب می‌کنند. مراکز خرید بزرگی در این محله وجود دارند که پذیرای خانواده‌ها برای خرید و گردش و تفریح هستند و محله تهران پارس از محلات پرجمعیت شهر تهران به حساب می‌آید و دارای جمعیتی بیش از صد هزار نفراست
از نکته های بسیار مهم این است که :
دسترسی به بیمارستان هم راحت است و بیمارستان در این منطقه وجود دارد و تهران پارس دارای دو بیمارستان است. همچنین اگر بچه محصل دارید در این مطقه به راحتی میتوانید به فکر رهن و اجاره ملک در تهران پارس باشید چرا که مدرسه های زیادی دارد که شما میتوانید از آن ها برای بچه های خهود استفاده کنید.

ترافیک !!!
تجمع کافه‌ها و رستوران‌ها در فلکه اول تهران پارس بیشتر است و همین باعث ازدحام و ترافیک بیشتر در این بخش از محله تهرانپارس شده بنابراین اگر از ترافیک فراری هستید این قسمت رهن و اجاره ملک در تهران پارس در این منطقه توصیه نمیشود.

ویژگی های رهن و اجاره ملک در تهران پارس و عوامل تاثیر گذار در قیمت !!

همان طور که میدانید یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت خانه و ملک در این محله این است که متراژ و کیفیت مصالح و نوسازی خانه که در قیمت ملک تاثیر بسیاری دارد. هم چنین یکی دیگر از نکات مهم دسترسی به امکانات و وسایل نقلیه است چرا که این خانه ها ارزشمند تر هستند بنابراین قیمت این خانه زیاد تر از سایر خانه هاست.

از آنجا که امکانات تقریبا در هر دو قسمت محله تهران پارس یعنی تهرانپارس شرقی و غربی و فلکه اول تا چهارم تفاوت چندانی ندارد و اصول شهرسازی در هر دو قسمت و فلکه اول تا چهارم رعایت شده بنابراین زیاد تفاوت قیمت برای این محدوده یس که بگوییم در این فلکه امکانات بهتری وجود دارد بنابراین این عاما تاثیر گذار نیست.

نکته برای رهن و اجاره ملک در تهران پارس 

هماننطور میدانید برای خرید رهن ،اجاره ملک در هر منطقه باید به یک سری از نکات توجه کید که چندی تا از آن ها در این مقاله برای شما شرح میدهیم.

سیستم گرمایشی و سرمایشی ساختمان 

خانه حتماً دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی به روز و کارآمدی باشد. بطوریکه در گرمای تابستان خنک های کولر به تمامی اتاق ها برسد و در زمستان و روزهای سرد سال گرمای سیستم های گرمایشی هدر رفت و افت شدید مواجه نشوند.

کارشناسی قیمت ملک شما توسط املاک121 تهرانپارس

رهن و اجاره ملک در تهران پارس

طراحی درست و دقیق و رعایت نکات ایمنی :

که این کات شامل لوله ها فاضلاب و انشعابات گازی و همچنین عایق های رطوبتی و همچنین سیستم حریق ساختمان چون که اتفاق هایی به صورت نا خواسته در ساختمان ایجاد میشود و اگر سیستم حریق نداشته باشد موجب میشود که صدمات زیادی به ساختمان وارد شود و هنگام آتش سوزی ها گاهی افراد دیر متوجه شوند و باعث خسارت های زیادی شود.

دسترسی آسان به امکانات :

یکی از دیگر نکات مهم این است که دسترسی آسان به مغازه ها و وسایل نقلیه از جمله مترو و اتوبوس داشته باشد چرا که اگر خانه شما دور از امکانات رفاهی باشد ( و البته امکان دسترسی به امکانات رفاهی برای همه اهمیت دارد).مجبور هستید که برای هر خرید ساده‌ای سوار ماشین شوید یا مسافت زیادی را بپیمایید که هم از نظر اقتصادی به صرفه نیست و همچنین موجب میشود در دراز مدت شما خسته شوید و حتی قصد به تعویض خانه خود داشته باشید پس حتما تمام این مسائل را به خوبی برسی کنید.

پارکینگ :

یکی از نکات مهم در انتخاب خانه است چرا که گذاشتن وسیله نقلیه خود در خیابان خطرناک است و باید از پارکینگ استفاده شود از نکته های مهم در انتخاب خانه ای است که پارکینگ به درستی طراحی شود چرا که اگر به این گونه طراحی نشده باشد برای به بیرون آوردن و داخل بردم ماشین به مشکل میخورید.

و گاهی باید از همسایه خود بخواهید که ماشین خود را جا به جا کند تا شما بتوانید به راحتی ماشین خود را به داخل یا خارج ببرید ، که این معضل برای ساختمان هایی که طراحی مناسبی ندارند باب شده است.
گاهی بعضی از ساختمان ها پارکینگ های رو بازی دارند که این پارکینگ ها توصیه نمیشود چرا که پارکینگ مسقف به دلیل حفظ خودروی شما از آفتاب، باران یا برف ارجحیت دارد و باعث خرابی ماشین شما نمیشود.

نکته !!!

برای این که بتوانید بهترین خانه را انتخاب کنید حتما باید از مشاوران املاک خوب و حرفه ای استفاده کنید تا بتوانند به خوبی برای رهن ، اجاره ، خرید خانه تصمیم بگیرید و ایده آل های مد نظراتان نیز اجرا شود.

در مورد شاخص قیمت مسکن بیشتر بدانید.