فروش آپارتمان تهرانپارس

فروش آپارتمان تهرانپارس

معرفی محله‌ی تهرانپارس

تهرانپارس یکی از محله‌های معروف تهران که در قسمت شمال شرقی تهران و در منطقه ۴ شهرداری واقع شده است، از محله های قدیمی است که آب‌و‌هوای بسیار خوبی دارد. آب و هوای خوب این منطقه را می توان به  نزدیکی به منطقه سرخه‌حصار، پارک‌ملی‌خجیر و جنگل های لویزان ربط داد.

 این محله از قسمت شرقی به خیابان سلطانی، از غرب به بزرگراه باقری و از قسمت جنوبی به خیابان دماوند و از شمال به بزرگراه زین‌الدین محدود می‌شود. این محله به دو قسمت تهرانپارس شرقی و تهرانپارس غربی تقسیم می‌شود که بلوار شاهد باعث این تقسیم‌بندی شده است.

برای فروش آپارتمان خود به کدام مسکن اطمینان کنیم؟

فروش آپارتمان تهرانپارس

عوامل تاثیرگذار بر قیمت فروش آپارتمان تهرانپارس

درباره‌ی فروش آپارتمان تهرانپارس در قسمت مسکن بگوییم که قیمت فروش آپارتمان تهرانپارس نسبتاً بالاست که البته این مسئله نیز تحت تاثیر عواملی مثل:

_داشتن شهرک‌های مسکونی شناخته شده مثل شهرک‌امید، شهرک‌پارس، شهرک‌فرهنگیان.

_ قرار داشتن بزرگراه‌های رسالت، زین‌الدین و باقری در این منطقه

_وجود خیابان‌های وسیع.

_ دسترسی آسان به ایستگاه مترو بی‌آر‌تی

_ بافت شهری نو و بروز

_ مرکز خریدهای متعدد مثل:

مجتمع تجاری سپید

مجتمع تجاری شاپرک

مجتمع تجاری‌اداری پارسیان

بهترین املاک تهرانپارس کدام است؟

املاک تهرانپارس 121 

قیمت مسکن در محله‌ی تهرانپارس چگونه است؟

توجه داشته باشید که تراکم بالای جمعیت روی قیمت فروش آپارتمان تهرانپارس بی‌تأثیر نبوده است. به طور کلی و میانگین می‌توان گفت که قیمت خانه در تهرانپارس بالاست اما منکر این قضیه نشوید که این بالا بودن تحت تاثیر شرایط خوب آن منطقه است. افراد جوان به علت موقعیت تجاری تهرانپارس غربی و امکانات رفاهی بیشتری که دارد، این قسمت را انتخاب می‌کنند در حالی که تهرانپارس شرقی بیشتر افراد مسنی‌اند که به دنبال آرامش هستند.

اگر شرق تهران برای شما محله جذابی است و دوست دارید که در آن منطقه خانه اجاره کنیم باید بگوییم که تهرانپارس یکی از بهترین محله های منطقه است قیمت ملک در این منطقه مثل تمامی مناطق تنوع زیادی دارد.

قیمت فروش آپارتمان تهرانپارس نیز متغیر است و به عواملی مثل متراژ خانه، محله‌ی آن، ساخت آن، زیربنا و… بستگی دارد اگر در این منطقه خانه‌ای دارید که قصد فروش آن را دارید بهتر است که به بنگاه های خرید و فروش مسکن در این منطقه مراجعه کنید.

خرید و فروش آپارتمان تهرانپارس مثل سایر مناطق تحت تاثیر نواسانات بازار است و‌نمی‌توان منکر این قضیه شد. همین امر باعث شده تا نتوانیم بطور قطعی درباره‌ی قیمت چیزی بگوییم. خرید و فروش آپارتمان‌ها این روزها بیشتر بصورت پیش‌فروش است. اینگونه که شما اگر خریدار باشید، می‌توانید با پرداختن مبلغی، آپارتمانی را که در مرحله‌ی ساخت است پیش خرید کنید و اگر فروشنده‌اید، می‌توانید ملک خود را پیش‌فروش کنید.

محله تهرانپارس

قوانین فروش آپارتمان تهرانپارس چیست؟

خرید و فروش آپارتمان تهرانپارس نیز مثل سایر خرید و فروش‌های کوچک و بزرگی که در طول روز انجام می شود قوانین خاص خود را دارد‌. اگر شما به عنوان یک فروشنده قصد فروش ملکتان را دارید باید به مواردی نیز توجه کند.

 هر آپارتمانی یک سند شش دانگ جداگانه دارد. سندی که هنگام فروش باید به نام خریدار بزنید. اگر قرار است در هنگام فروش قوانینی را وضع کنید یا با خریدار قول و قراری بگذارید بهتر است که آنها را در قولنامه قید کنید.

 پیشنهاد می کنیم که حتما معامله خود را در بنگاه‌های معتبر انجام دهید چرا که معتبر‌تر است و خیال هر دو طرف راحت تر.  هزینه ملک را می‌توانید به صورت قسطی یا به صورت نقدی دریافت کنید این بستگی به توافق شما و خریدار دارد.

طبق قوانین فروش آپارتمان ها و ملک اگر مالکی خانه یا زمینی را به چندین نفر فروخته باشد مالک اصلی آن خریدار اول می باشد از این رو بسیار دقت کنید که ملک را از چه کسی می‌خریم.  زمان‌های قدیم که بسیاری از خانه‌ها به صورت قولنامه‌ای به فروش می‌رفته و دفتر اسناد رسمی نبوده است. اما امروزه با بالا رفتن حجم کلاهبرداری‌ها نه تنها که باید معامله‌ها در دفتر اسناد رسمی ثبت شود بلکه باید دقت کرد که دفتر اسناد رسمی پروانه کسب و رهگیری نیز داشته باشد.

قبل از فروش و سرمایه گذاری مقایسه تورم طلا و ارز نسبت به ملک امری ضروری است. درمورد این موضوع بیشتر بدانید.

 

نکات فروش آپارتمان تهرانپارس

_سبک زندگی خودتان

مسئله ای که در اینجا اهمیت پیدا می کند این است قسمت عمومی و خصوصی منزل از هم جدا باشد. یعنی زمانی که برای استفاده از سرویس بهداشتی ها لازم نباشد که از حال و پذیرایی عبور کند بهتر است قسمت های خصوصی خانه از قسمت های عمومی جدا باشد. قسمتهای خصوصی مثل حمام سرویس بهداشتی و اتاق خواب ها قسمت عمومی حال و آشپزخانه.

_مساحت فضای مورد نیازتان

شما باید توجه داشته باشید که به چه مساحتی نیاز داریم این مسئله به تعداد اعضای خانواده و مکانی که نیاز دارند بستگی دارد قاعدتاً دو نفره فضای کمتری لازم دارند تا ۴ نفر بنابراین این تعداد اعضای خانواده است که مساحت خانه را مشخص کند.

_کیفیت ساختمانی که قصد خریدش را دارید

اینجا شما مسئله نوساز بودن ساختمان قدمت و وسایلی که در آن به کار رفته توجه می‌کنید.

_کیفیت اجزا‌ی ساختمان مورد نظر

هر ساختمانی خورده کاری هایی دارد. خورده کاری هایی مثل تزیینات داخلی، کابینت ها، نوع کاغذ دیواری و… باید به این مسائل توجه کنید که مطابق با سلیقه باشد.

در مورد تهرانپارس بیشتر بدانید

فروش آپارتمان تهرانپارس

نتیجه‌گیری نهایی برای فروش آپارتمان تهرانپارس

در پایان می‌توانیم بگوییم تهرانپارس یک محله‌ی خوب است که در مکان خوبی نیز قرار گرفته است. موقعیت اجتماعی و شرایط آب‌وهوایی این منطقه را به مکان خوبی برای زندگی تبدیل کرده است. تا آنجا که نه برای خرید منزل در این منطقه تردیدی می‌ماند و نه برای فروش.

شما به عنوان فروشنده در این منطقه به خوبی می‌توانید مشتری پیدا کنید چرا که افراد زیادی خواهان خرید آپارتمان در این منطقه هستند. فقط حواستان باشد در هنگام فروش نکات گفته شده را رعایت کنید تا مشکلی پیش نیاید.

در سال 1399 امن ترین بازار سرمایه گذاری چیست؟