قیمت آپارتمان در تهرانپارس 1399

قیمت آپارتمان در تهرانپارس

امروزه و با توجه به افزایش قیمتی که در جامعه وجود دارد و تورمی که گریبان گیر مردم شده است هنگام خرید و فروش یکی از مهم ترین مسائلی که مطرح می‌شود مسئله قیمت آپارتمان در تهرانپارس می‌باشد چرا که علاوه بر کیفیت یک چیز با توجه به شرایط و وضعیت کنونی قیمت آن نیز مهم می‌باشد.

با توجه به مطالب بیان شده بهتر است گفته شود آپارتمان در تهرانپارس هم همین طور می‌باشد یعنی علاوه بر برخی فاکتور ها که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود فاکتور قیمت نیز مهم و قابل چشم گیر می‌باشد و به عبارت دیگر بهتر است بگوییم قیمت آپارتمان در تهرانپارس نیز از این قاعده مستثنا نیست و همانند سایر موارد حائز اهمیت میباشد.

در ابتدا اصلی ترین فاکتور که از قضا محب بحثمان نیز می‌باشد مورد بررسی قرار خواهیم داد:

قیمت آپارتمان در تهرانپارس به چه صورت است؟

توجه داشته باشید که تراکم بالای جمعیت روی قیمت آپارتمان در تهرانپارس بی‌تأثیر نبوده است. به طور کلی و میانگین می‌توان گفت که قیمت آپارتمان در تهرانپارس بالاست اما منکر این قضیه نشوید که این بالا بودن تحت تاثیر شرایط خوب آن منطقه است. افراد جوان به علت موقعیت تجاری تهرانپارس غربی و امکانات رفاهی بیشتری که دارد، این قسمت را انتخاب می‌کنند در حالی که تهرانپارس شرقی بیشتر افراد مسنی‌اند که به دنبال آرامش هستند.

اگر شرق تهران برای شما محله جذابی است و دوست دارید که در آن منطقه خانه اجاره کنیم باید بگوییم که تهرانپارس یکی از بهترین محله های منطقه است قیمت ملک در این منطقه مثل تمامی مناطق تنوع زیادی دارد.

عوامل موثر بر قیمت مسکن در محله تهرانپارس

قیمت مسکن در این منطقه متغیر است و به عواملی مثل متراژ خانه، محله‌ی آن، ساخت آن، زیربنا و… بستگی دارد اگر در این منطقه خانه‌ای دارید که قصد فروش آن را دارید بهتر است که به بنگاه های خرید و فروش مسکن در این منطقه مراجعه کنید.

بهترین املاک تههرانپارس

خرید و فروش ملک در این منطقه مثل سایر مناطق تحت تاثیر نواسانات بازار است و‌ نمی‌توان منکر این قضیه شد. همین امر باعث شده تا نتوانیم بطور قطعی درباره‌ی قیمت چیزی بگوییم. خرید و فروش آپارتمان‌ها این روزها بیشتر بصورت پیش‌فروش است. اینگونه که شما اگر خریدار باشید، می‌توانید با پرداختن مبلغی، آپارتمانی را که در مرحله‌ی ساخت است پیش خرید کنید و اگر فروشنده‌اید، می‌توانید ملک خود را پیش‌فروش کنید.

به کدام مسکن اطمینان کنیم؟

قیمت آپارتمان در تهرانپارس

موقعیت جغرافیایی تهرانپارس

حال پس از بررسی بعد قیمت بهتر است به سراغ بررسی بعد جغرافیایی منطقه تهرانپارس بپردازیم و ببینیم که تهرانپارس از لحاظ موقعیت جغرافیایی دارای چه ویژگی ها و به عبارت دقیق تر محاسن و معایبی میباشد:

تهرانپارس یکی از محله‌های معروف تهران که در قسمت شمال شرقی تهران و در منطقه ۴ شهرداری واقع شده است، از محله های قدیمی است که آب‌و‌هوای بسیار خوبی دارد. آب و هوای خوب این منطقه را می توان به  نزدیکی به منطقه سرخه‌حصار، پارک ‌ملی‌خجیر و جنگل های لویزان ربط داد.

 این محله از قسمت شرقی به خیابان سلطانی، از غرب به بزرگراه باقری و از قسمت جنوبی به خیابان دماوند و از شمال به بزرگراه زین‌الدین محدود می‌شود. این محله به دو قسمت تهرانپارس شرقی و تهرانپارس غربی تقسیم می‌شود که بلوار شاهد باعث این تقسیم‌بندی شده است.

درباره‌ی قیمت مسکن در آن منطقه باید بگوییم که قیمت مسکن در آن منطقه نسبتاً بالاست که البته این مسئله نیز تحت تاثیر عواملی مثل:

عوامل موثر بر قیمت آپارتمان در تهرانپارس:

_داشتن شهرک‌های مسکونی شناخته شده مثل شهرک ‌امید، شهرک‌ پارس، شهرک ‌فرهنگیان.

_ قرار داشتن بزرگراه‌های رسالت، زین‌الدین و باقری در این منطقه

قیمت آپارتمان در تهرانپارس

_وجود خیابان‌های وسیع.

_ دسترسی آسان به ایستگاه مترو بی‌آر‌تی

_ بافت شهری نو و بروز

_ مرکز خریدهای متعدد مثل:

مجتمع تجاری سپید

مجتمع تجاری شاپرک

مجتمع تجاری ‌اداری پارسیان

کارشناسی قیمت ملک شما توسط املاک121 تهرانپارس

ویژگی‌های محله تهرانپارس

پس از بررسی موقعیت جغرافیایی و تقسیم بندی که راجع به شرق و غرب در تهرانپارس نمودیم بهتر است به سایر ویژگی های این منطقه نیز اشاره نماییم:

یکی از حسن های بزرگی که در این منطقه وجود دارد این است که  که در این منطقه مدارس و مراکز فرهنگی بسیار زیادی وجود دارد و علاوه بر آن در این محله آموزشگاه‌های زبان خارجی مانند ایرانمهر، سفیران، سفیر گفتمان، آفاق و… وجود دارد اگر کسی درصدد استفاده از سایر کلاس‌های ورزش و فرهنگی و … باشد آموزشگاه‌های زیادی وجود دارند. و در کل میتوان گفت از نظر بعد فرهنگی پیشرفت قابل چشمگیری دارد و میتوان گفت اگر شما از آن دسته خانواده هایی هستید که ترجیح میدهید اوقات فراغت فرزندان خود را با کلاس های ورزشی و به طور کلی فرهنگی پر کنید این منطقه بهترین انتخاب برای شما میباشد.

امن‌ترین بازار سرمایه گذاری کدام است؟

مراکز درمانی تهرانپارس

اگر شما در خانواده خود افراد مسن دارید و یا افرادی دارید که دارای بیماری خاص میباشد نگران نباشید با انتخاب این محله دسترسی شما به بیمارستان ها و مراکز درمان به راحتی مهیا میباشد چرا که در منطقه تهرانپارس چه شرقی و چه غربی آن مراکز درمانی بسیار زیادی وجود دارد.

پس از بررسی موارد بیان شده باید متوجه شده باشید که دلیل محبوبیت منطقه تهرانپارس از چه ناشی میشود و شاید تمایل به خرید در این منطقه را پیدا کرده باشید لذا به شما پیشنهاد میشود اگر قصد خرید در این منطقه خاص و منحصر به فرد را پیدا نموده اید به چند فاکتور مهم که در ادامه به شما گفته میشود توجه کنید تا علاوه بر اینکه از نظر قیمت بهترین آپارتمان را انتخاب میکنید از نظر سایر موارد نیز بهترین را انتخاب نموده تا دچار سردرگمی و مشکلات پس از آن نشوید.

قیمت آپارتمان در تهرانپارس

فاکتورهای اساسی بر انتخاب آپارتمان در تهرانپارس

یکی از مهم‌ترین فاکتور‌‌هایی که باید به آن توجه کنید مساحت مد نظرتان می‌باشد.

شاید بپرسید چگونه می‌توان فهمید؟

در پاسخ به این سوال شما باید گفت که شما باید ببینید تعداد اعضا خانواده شما چقدر می‌باشد و سپس در مورد مساحت و فضا آپارتمانی  که می‌خواهید در تهرانپارس خریداری نمایید تصمیم گیری کنید.

به اجزا و دکوراسیون داخلی خانه نیز توجه کنید چرا که به طور کلی باید گفت یا قدیمی و کلاسیک است یا مدرن‌.

ببینید که کدام یک مدنظرتان است و سپس انتخاب کنید

البته لازم به ذکر است که گفته شود به طور کلی آپارتمان ها در تهرانپارس به صورت مدرن و امروزی می‌باشد که در قیمت آنها تاثیر چشم گیری گذاشته است.

به عنوان نتیجه نهایی باید گفت با توجه به موارد بیان شده تهرانپارس یکی از منطقه‌هایی می‌باشد که می‌توان آن را به عنوان سکونت انتخاب نمود.

در مورد شاخص قیمت مسکن بیشتر بدانید.