مشاوره املاک تهران پارس

مشاوره املاک تهران پارس همواره کوشیده است تا با در نظر گرفتن تمام خواسته های شما و ایده آل های شما و همچنین با قیمت عالی بهترین خانه ها را که هم از نظر نمایی با سلیقه شما یکی باشد و هم از نظر ایمنی مطلوب باشد را به شما معرفی کند.

یکی از کارهایی است که افراد با دقت زیادی به آن توجه میکنند و همچنین این کار جزو معضلات و دغدغه های افراد به حساب می آید تا بتوانند خانه مورد نظر خود را با توجه به ایده آل ها و تصورات خود و همچنین با قیمت مناسب تهیه کنند.
برای همین مشاوره گرفتن از املاک های حرفه ای کار بسیار خوبی است که ما به شما مشاوره املاک تهران پارس را پیشنهاد میکنیم چرا که برای انتخاب خانه چه به صورت رهن ، چه به صورت اجاره و چه به صورت خرید کار بسیار حساسی است و نیاز به جایی دارد که به طور تخصصی این اطلاعات را در اختیار شما بگذارد.

بهترین املاک تهرانپارس کدام است.

مشاوره املاک تهران پارس

در مشاوره املاک تهران پارس چه نکاتی را برای انتخاب خانه در نظر میگیرند؟

نمای بیرونی ساختمان :

اولین چیزی است که به چشم یک خریدار میخورد و باید نمای دلخواه خود را با توجه به این که دوام خوبی داشته باشد خریداری کنید چرا که بعدا مجبور میشوید که هزینه برای درست کردن خرابی ها بپردازید. هم چنین سنگ های به کار رفته باید با کیفیت باشد چرا که در برابر سرما و گرما باید دوام و مقاوت خوبی دااشته باشد و همچنین در شهر های بزرگ مثل تهران که آلودگی زیاد است و باران های اسیدی وجود دارد موجب خوردگی این سنگ ها نشود.

نقشه و طراحی خانه :

یک نقشه خوب برای هر خانه‌ای در هر اندازه‌ای واجب است. یک واحد ساختمانی هر چقدر هم بزرگ و جا دار باشد، اگر نقشه خوبی نداشته باشد،ممکن است گاهی متراژ خونه بسیار خوب و بزرگ باشد اما طراحی آ باعث شده که اینطور به نظر نرسد و بلعکس ببنابراین مشاوره املاک تران پارس این نکات را در نظر گرفته است.

راحی درست و دقیق و رعایت نکات ایمنی :

که این کات شامل لوله ها فاضلاب و انشعابات گازی و همچنین عایق های رطوبتی و همچنین سیستم حریق ساختمان چون که اتفاق هایی به صورت نا خواسته در ساختمان ایجاد میشود و اگر سیستم حریق نداشته باشد موجب میشود که صدمات زیادی به ساختمان وارد شود و هنگام آتش سوزی ها گاهی افراد دیر متوجه شوند و باعث خسارت های زیادی شود.

یا لوله های فاضلاب اگر جنسشان از پولیکا های مستحکم نباشد باعث نشستی میشود و باعث میشود که ساختمان رطوبت پیدا کند و موجب خرابی گچ و سایر ساختمان شود که در انتخاب خانه این نکات را مشاوره املاک تهران پارس به شما عزیزان میگویند تا انتخاب راحتی داشته باشید.

پارکینگ :

یکی از نکات مهم در انتخاب خانه است چرا که گذاشتن وسیله نقلیه خود در خیابان خطرناک است و باید از پارکینگ استفاده شود از نکته های مهم در انتخاب خانه ای است که پارکینگ به درستی طراحی شود چرا که اگر به این گونه طراحی نشده باشد برای به بیرون آوردن و داخل بردم ماشین به مشکل میخورید
و گاهی باید از همسایه خود بخواهید که ماشین خود را جا به جا کند تا شما بتوانید به راحتی ماشین خود را به داخل یا خارج ببرید ، که این معضل برای ساختمان هایی که طراحی مناسبی ندارند باب شده است.
گاهی بعضی از ساختمان ها پارکینگ های رو بازی دارند که این پارکینگ ها توصیه نمیشود چرا که پارکینگ مسقف به دلیل حفظ خودروی شما از آفتاب، باران یا برف ارجحیت دارد و باعث خرابی ماشین شما نمیشود.

عرض راه‌پله‌ها :

جهت جابه‌جایی وسایل و اسباب‌کشی اهمیت زیادی دارد. در اکثر ساختمان‌ها، اجازه نمی‌دهند که وسایلتان را با آسانسور جابه‌جا کنید و اگر عرض راه پله ها کم باشد به مشکل میخورید و گاهی مجبور میشوید که هزینه مجدد کنید و وسایل داخل خانه خود را تغییر دهید.

سیستم گرمایشی و سرمایشی ساختمان :

خانه حتماً دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی به روز و کارآمدی باشد. بطوریکه در گرمای تابستان خنک های کولر به تمامی اتاق ها برسد و در زمستان و روزهای سرد سال گرمای سیستم های گرمایشی هدر رفت و افت شدید مواجه نشوند.

دسترسی آسان به امکانات :

یکی از دیگر نکات مهم این است که دسترسی آسان به مغازه ها و وسایل نقلیه از جمله مترو و اتوبوس داشته باشد چرا که اگر خانه شما دور از امکانات رفاهی باشد ( و البته امکان دسترسی به امکانات رفاهی برای همه اهمیت دارد).مجبور هستید که برای هر خرید ساده‌ای سوار ماشین شوید یا مسافت زیادی را بپیمایید که هم از نظر اقتصادی به صرفه نیست و همچنین موجب میشود در دراز مدت شما خسته شوید و حتی قصد به تعویض خانه خود داشته باشید پس حتما تمام این مسائل را به خوبی برسی کنید.

محله تهرانپارس را بیشتر بشناسید

مشاوره املاک تهران پارس

سخن آخر !!
مشاوره املاک تهران پارس همواره کوشیده است که با کادر مجرب خود همواره مشتریان عزیز را به خوبی راهنمایی کند تا بتوانند بهترین انتخاب را از همه لحاظ داشته باشند و همچنین ما به شما پیشنهاد میکنیم در ساعت مختلف روز خانه را برسی کنید تا هم نورگیری ها در ساعت مختلف ببینید و همچنین از لحاظ سر و صدا به خوبی برسی کنید و همچنین تا هگامی که همه اهالی ساختمان هستند هم از نظر ساکت بودن خانه را نیز برسی کنید و همچنین با مدیر ساختمان هم رو در رو شوید.