مشاوره املاک تهرانپارس

مشاوره املاک در تهرانپارس

دغده خرید خانه

خرید خانه همواره یکی از دغدغه های اصلی خانواده ها و زوج های جوان به شمار می رود. به همین دلیل آگاهی از نکات و معیارهایی که برای خرید خانه حائز اهمیت هستند، برای یک انتخاب صحیح با هزینه مقرون به صرفه بسیار مهم می باشد.
در حال حاضر در بازار مسکن شاهد کلاه برداری فراوان های افراد سودجو هستیم، افرادی که با تبلیغات وسوسه انگیز پول متقاضیان را دریافت می کنند اما آپارتمان مورد نظر را تحویل نمی دهند. به همین دلیل آگاهی از معیار های مهم در هنگام خرید آپارتمان به شما کمک خواهد کرد تا تصمیم درستی اتخاذ کنید و از هرگونه کلاه برداری و سوء استفاده سوداگران این بخش مصون بمانید.

منطقه و موقعیت جغرافیایی هم نیز نقش مهمی در قیمت گذاری دارد. سعی کنید در مناطقی خانه بخرید که پتانسیل رشد بیشتری داشته باشد و علاوه بر در نظر گرفتن بودجه خود باید برآوردی از آینده محله ای که در آن خانه می خرید نیز داشته باشید. از مواردی که باید در هنگام بررسی موقعیت ملک در نظر بگیرید.برای خرید خانه در تهرانپارس می توانید از مشاوره املاک تهرانپارس کمک بگیرید تا راهنمای لازم برای یک انتخاب صحیح را به شما ارائه دهند.

 

به کدام مسکن اطمینان کنیم؟؟؟

 

چند نکته در خرید خانه

به تعداد طبقه ها و واحدها توجه کنید
به علت تنوع فرهنگ و سبک های زندگی مختلفی که هر خانوار دارد، انتخاب ساختمان هایی که دارای طبقات و واحدهای کمتری باشند برای زندگی بهتر است. زیرا به ناچار افراد ساکن در یک آپارتمان در بعضی موارد به صورت اشتراکی از فضای پارکینگ یا راه پله ها استفاده می کنند و وجود افرادی که پر هیاهو هستند باعث بر هم زدن آرامش سایر ساکنین می شود. پس توصیه می شود قبل از خرید خانه، همسایه ها و یا حداقل کسانی که در مجاورت شما هستند را بشناسید تا در آینده به مشکل برنخورید و مجبور به فروش آپارتمان خود نشوید.

نورگیر بودن آپارتمان را بررسی کنید
اگر قصد خرید خانه های آپارتمانی را دارید باید به نورگیر بودن ساختمان توجه داشته باشید. این موضوع نقش مهمی در احساس آرامش شما و هم چنین کاهش هزینه و میزان پرداختی قبض برق شما خواهد داشت. پس در هنگام انتخاب باید میزان نورگیر بودن واحد مورد نظر را بررسی کنید.

مشاوره املاک تهرانپارس

مشاوره املاک تهرانپارس

نکته مهمی برای خرید خانه در تهرانپارس باید به آن اشاره کنیم این است که حتما حواستان باشد، تحت هر شرایط معامله املاک خود را به مشاوره املاک تهرانپارس بسپارید تا از هر نظر خیالتان راحت باشد. در این مطلب می‌خواهیم بیشتر با شرح وظایف و کارهای یک بنگاه املاک آشنا شویم و ببینیم مدیر یا کارمندان آنجا چه وظایفی دارند و شما چه حق و حقوقی نسبت به آنها دارید. اگر بخواهیم از همان ابتدا شروع کنیم، مشاوره املاک تهرانپارس باید ارائه یک مشاوره صادقانه هنگام قیمت‌گذاری و ثبت ملک در بین آگهی‌های خرید و فروش را به شما بدهد که اولین کار یک بنگاه معاملات ملکی است. مقصود خود را بگویید و مدیر بنگاه باید مراجعه‌کننده را به درستی نسبت به فروش، خرید یا رهن و اجاره ملک توجیه کند.

قیمت‌گذاری ملک کار ساده‌ای نیست و مشاوره املاک تهرانپارس باید همراه با فروشنده این کار را به صورت کارشناسی انجام دهد تا ملک با قیمتی منطقی به فروش رسیده یا برای رهن و اجاره آگهی شود. یکی از وظایف صاحب بنگاه املاک این است که ملک را کاملا بررسی کرده و ضمن ثبت جزئیات دقیق، در صورت وجود مشکل آن را به اطلاع فروشنده یا مالک برساند. در ادامه می‌تواند برای رفع مشکلات به صاحبین املاک مشاوره بدهد.

فروش خانه:

اما مهم ترین کار مشاوره املاک تهرانپارس در واقع پیدا کردن مشتری و است. مدیر یا کارمندان مشاور املاک باید تمام سعی خود را به کار بگیرند تا بتوانند هر دو طرف فروشنده و خریدار یا اجاره دهنده و مستاجر را راضی کنند تا در نهایت قرارداد منعقد شود. همچنین مشوار املاک باید قدرت چانه‌زنی و مذاکره بالایی داشته باشد تا بتواند دو طرف معامله را در کل راضی نگه داشته یا پیشنهادات جدیدی ارائه کند. مهمترین کاری که اینجا انجام می‌شود، مرحله مذاکره است که معمولا انرژی و زمان زیادی از بنگاه می‌گیرد. ضمن اینکه هماهنگی‌های لازم برای بازدید از ملک نیز برعهده مشاوره املاک تهرانپارس است.

املاک تهران پارس

در ادامه به کار اصلی مشاوره املاک تهرانپارس می‌رسیم. عقد قرارداد خرید ، فروش یا رهن و اجاره برعهده مشاور املاک است و باید دقیق، اصولی و به بهترین و شفاف‌ترین حالت ممکن این کار را انجام دهد. مشخص کردن قیمت و شرایط نهایی، دریافت پول پیش یا بیعانه خرید خانه از خریدار، مشخص کردن وضعیت وام و ضمانت‌های ملک، ثبت دقیق جزئیات معامله، دریافت کد رهگیری، بیان احتمالی قوانین لازم هنگام عقد قرارداد و… از کارهایی است که در این قسمت انجام می‌شود. یکی دیگر از مهمترین وظایف مشاوره املاک تهرانپارس حل اختلافات احتمالی میان خریداران و فروشندگان یا موجر و مستاجر است. به هر حال در هر معامله‌ای امکان بروز مشکل یا اختلاف بین طرفین وجود دارد و مشاور املاک باید به عنوان یک داور غائله را ختم کند.
بی‌شک یک بنگاه معاملات ملکی وظایف کوچک و بزرگ زیاد دارد که برخی را می‌دانیم و ممکن است از بعضی دیگر از این وظایف بی‌خبر باشیم.

نتیجه گیری
درکل برای عقد قرار داد و جلوگیری از کلاهبرداری هایی که به صورت متفاوت انجام میدهند ، حتما باید به مشاوره املاک مراجعه کرد . که با تخصص بهترین مشاوره را به ما ارائه دهند.