خرید خانه در قبرس شمالی

گروه مشاورین املاک ۱۲۱

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

خرید آپارتمان در قبرس شمالی بدون واسطه و دریافت اقامت این کشور


پروژه های موجود

جهت هماهنگی تور بازدید رایگان جهت خرید خانه در قبرس شمالی به همراه 6 شب اقامت رایگان و ترنسفر فرودگاهی رایگان با ما تماس بگیرید

تعطیلات در قبرس شمالی چگونه است؟

قبرس شمالی واقعاً گوهر پنهان در دریای مدیترانه است. مناظر شاد و دست نخورده ، همراه با محلی های دوستانه ، کارهای بسیار زیاد و مکانهای عالی برای اقامت ، اطمینان حاصل کنید که تعطیلاتی خواهید داشت که هرگز فراموش نخواهید کرد. چرا قبرس شمالی؟ - شمال یا جنوب؟ قبرس شمالی بخشی از اتحادیه اروپا نیست در درجه اول جزو مناطق ترکی است و از واحد پول لیر ترکیه استفاده می کند. برعکس قبرس جنوبی ، هیچ زنجیره بزرگ تجارت بین المللی در شمال وجود ندارد ، فقط مشاغل محلی و دوستانه هستند. قبرس شمالی نیز ساکت تر و دست نخورده تر از جنوب است ، و هنوز برای کسانی که می خواهند شب ها به بیرون از شهر بروند بسیار سرزنده است. قبرس شمالی کجاست؟ قبرس شمالی دقیقاً زیر نقشه ترکیه واقع در نقشه ، در مجاور قبرس جنوبی و در دریای مدیترانه. قبرس شمالی حدود 1،295 مایل مربع مساحت دارد که کمی بیش از یک سوم جزیره قبرس است. بندر تاسوکو فقط 74 مایلی شمال قبرس است که از طریق بندر کرنیا با کشتی قایق می توان به آن رسید. آیا قبرس شمالی در اروپا است؟ اگرچه قبرس شمالی از نظر جغرافیایی بخشی از اروپا است ، TRNC (قبرس ، طرف ترکیه) هنوز بخشی از اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) نیست. قبرس جنوبی (قبرس ، طرف یونانی) بخشی از اتحادیه اروپا است. آیا قبرس شمالی بخشی از ترکیه است؟ قبرس شمالی در زیر نقشه ترکیه واقع شده است و به زبان ترکی به نام جمهوری ترکی قبرس شمالی (TRNC) یا KKTC نیز شناخته می شود. زبان اصلی که در قبرس شمالی صحبت می شود ترکی است ، با این حال اکثر مردم انگلیسی نیز صحبت می کنند.

چرا ما را انتخاب کنید؟

• عضو اتحادیه بنگاه های املاک قبرس شمالی ،
• مشاوران حرفه ای چند زبانه ، با سالها تجربه . ما انگلیسی ، آلمانی ، روسی ، سوئدی ، ترکی و فارسی صحبت می کنیم • بیش از 500 ملک انتخاب شده از توسعه دهندگان مختلف ، ساخته شده با کیفیت بالا ، با تمام اسناد لازم در محل. (اثبات مالکیت زمین ، بدون رهن و هرگونه مانع قانونی ، و در مواردی که تأیید برنامه ریزی نهایی داده شده باشد).
• شناخت عالی از بازار محلی
• مشاوره حقوقی و شفاف رایگان
• سفرهای بازرسی
• توصیه مستقل از وکلای معتبر و سازندگان معتمد
• مشاوره حرفه ای برای فرصت های سرمایه گذاری و امکان سنجی سود
• راهنمایی شما به راحتی و بدون دردسر در روند خرید ملک در یک کشور خارجی
• خدمات پس از فروش
• ما در زمینه های زیر تخصص داریم
ویلاهای لوکس با کیفیت بالا - پروژه های سرمایه گذاری ، مانند زمین ، هتل ها و کازینوها - وام املاک - املاک ساحل - فروش مجدد املاک - ساخت و ساز

قبرس شمالی

قبرس سومین جزیره بزرگ در دریای مدیترانه می باشد. قبرس شمالی بخش کنترل شده توسط ترکیه از جزیره قبرس است. در سال 1960 ، قبرس به دو کشور جداگانه تقسیم شد. از سال 1974 ، شمال با عنوان TRNC (جمهوری ترکیه قبرس شمالی) نامیده می شود ، که قبرس شمالی هر ساله هزاران گردشگر را از سراسر دنیا پذیراست . سواحل شنی قبرس بسیار زیبا و دارای رنگ های خیره کننده ای ست و زیباترین گلهای وحشی معروف ، در اینجا رشد می کنند. بنا های تاریخی زیادی در قبرس شمالی قرار دارند که جاذبه توریستی بالایی دارند.

اقلیم و آب هوای قبرس شمالی

آب و هوای قبرس شمالی اساساً به خاطر نوع مدیترانه ای و تابستانهای بسیار گرم و خشک از آوریل تا اکتبر می باشد و زمستانهای بارانی گرم را از نوامبر تا مارس خنک کنید.


جمعیت قبرس شمالی جمعیت قبرس شمالی طبق سرشماری سال ۲۰۱۳ حدود ۲۵۷۲۸۶ نفر است.

توزیع جمعیت در شهرهای قبرس شمالی

لفکوزا (نیکوزیا): ۶۲۰۰

جمعیت گاززیماوسا (فاماگوستا) ۵۴۰۰۰ نفر


جمعیت گیرنه Girne Kyrenia ۳۸۰۰۰ نفر


جمعیت گزلیورت 27000


اسکلت: ۱۹۰۰۰


مساحت قبرس شمالی


۳۳۵۵ کیلومتر مربع

ارز رایج قبرس شمالی چیست؟

ارز اصلی قبرس شمالی لیر ترکیه است ، اگرچه استرلینگ ، یورو و دلار در خریدهای بزرگتر (به جای خرید در یک مغازه کوچک در دهکده خرید نان!) کلیه خریدهای ملک به پوند انجام می شود و قراردادها در استرلینگ تنظیم می شود. لیر ترکیه روزانه در نوسان است بنابراین مراقب باشید. احتمالاً عاقلانه است که تا رسیدن به قبرس شمالی پول خود را تغییر ندهید زیرا در اینجا نرخ ارز بهتری خواهید داشت. قبرس شمالی باید یکی از کم هزینه ترین مکان ها برای زندگی در مدیترانه باشد. وقتی با هزینه های زندگی در انگلستان مقایسه می شود ، ارزش فوق العاده خوبی دارد. مالیات برقی ، آب و شهری نسبتاً ارزان است و باعث می شود پوند بیشتر شود. مطمئناً تفاوت در مکانهای منطقه یورو مانند اسپانیا یا فرانسه را مشاهده خواهید کرد. در قبرس شمالی در غرفه های میوه و سبزیجات تازه انتخاب زیادی از اقلام فصلی و محصولات محلی وجود دارد. سیگار و الکل در قبرس شمالی نیز ارزان است.


خرید خانه در قبرس شمالی